gallery/333-1

Графік роботи

т. 093-143-28-38

068-144-73-24

Чт,пт 11.00-19.00, сб 11,00-17.00

СЕРТИФІКАТИ

РОДОВОДИ

gallery/ped_obraz_1
gallery/дипломрасскл
2020

Грудень  2020

Листопад  2020

Жовтень 2020

Липень 2020

Вересень 2020

Серпень 2020

 Травень 2020

 Березень 2020

Лютий  2020

1.САВ - Скоромний Г.

2.Доберман - Євич Т.

3.Московська сторожева - Хоменко С.

4.САВ - Гуцуляк О.

5.CАВ - Todor Gergov

6.Померанець - Теребун Ю.

7.Ньюфаундленд - Борисенко Є.

8.САВ - Татаров В.(3шт)

9.САВ - Білінський М. 

10.Чіхуахуа - Терещук Т.

11.САВ - Фідра О.

 

Січень  2020

 

 

1.Бернський зененхунд - Чемпіон України - Литвинов Д - ВІТАЄМО !!!

2.Басенжі - Чемпіон України - Покуса О. - ВІТАЄМО !!!

3.Джек расел тер*єр - Чемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

4.Джек расел тер*єр - Чемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

5.Джек расел тер*єр - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

6.Джек расел тер*єр - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

7.САВ - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

8.Фокс тер*єр - Чемпіон України - Ющенко І/Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!

9.Фокс тер*єр - ВВВ - Ющенко І/Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!

10.Фокс тер*єр - ВВВ - Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!

11.РЧТ - Чемпіон України - Пашковська А./Шепель Н. - ВІТАЄМО !!!

12.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!

13.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!

14.ВЕО - Юний Чемпіон України - Коломієць Р. - ВІТАЄМО !!!

15.Американський кокер спаніель - Юний Чемпіон України - Чуйко Я. - ВІТАЄМО !!!

16.Американський кокер спаніель - Юний Чемпіон Породи - Чуйко Я. - ВІТАЄМО !!!

1.Середньоазійська вівчарка - Юний Чемпіон України - Фідра О. - вітаємо !!!
2.Лабрадор - Чемпіон Ветеранів - Добранчук О. - вітаємо !!!
3.Австралійський хілер - Чемпіон КСУ - Купіна М. - вітаємо !!!
4.Австралійський хілер - Чемпіон України (2 шт) - Купіна М. - вітаємо !!!
5.Тібетський мастиф - ВВВ (3 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!
6.Тібетський мастиф - Чемпіон України (3 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!
7.Тібетський мастиф - Чемпіон КСУ (2 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!

8.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - вітаємо 9.Американська акіта - ВВВ - Болозович О. - вітаємо !!!

10.САВ - Чемпіон України - Фідра О. - вітаємо !!!

1.САВ - Тивоненко В.
2.Джек рассел тер*єр - Косяк О.
3.Н.О.(д-ш) - Карпенко І.
4.САВ - Марченко Б.
5.Кане корсо - Колесник І.

6.Вест хайленд вайт тер*єр - Павло Бодун.

7.Доберман - Хатько Т.

8.РЧТ - Літвінов С.

9.Фокс тер*єр - Richard Boden.

10.Фокс тер*єр - Alexander Ginder.

11.САВ - Суляєв О.

12.Ротвейлер - Підвисоцький О.

13.Басенджі - Iliya Ivanov Zotkov.

1.САВ - Суляєв О.
2.Бернський зененхунд - Ісаєнко Н.
3.Шпіц мініатюрний - Герман В.
4.САВ - Grigoras Adrian
5.САВ - Шинкарьов А.
6.Фокстер*єр(ж/ш) - Fiona Durdy

Заводські приставки

1.DARK TRIBE - Бічукова Н.

 

 

1.Алясканский маламут - Чемпіон України - Жуков Ю. - ВІТАЄМО !!!

2.Алясканский маламут - ВВВ - Жуков Ю. - ВІТАЄМО !!!

Квітень 2020


1.Мопс - Ковальський Р.
2.Померанець - Мартинов С.
3.Бернський зененхунд - Марченко К.
4.Бігль - Сєда О/Поливач О.
5.Доберман - Уварова Є.
6.Ка де бо - Василенко А. /Жуіру Є.
7.Шпіц мініатюрний - Гулінська І.
8.Японський хін - Жуіру Є./Василенко А.
9.Вельш коргі кардиган - Умеренко О.
10.Лабрадор - Сініцина К.
11.РПБ - Дівілов І.
12.Французький бульдог - Nathalie Marquis(2шт)
13.Французький бульдог - Eliane Chapdelaine(2шт)
14.Французький бульдог - Damon Samford
15.Французький бульдог - Erika Jackson(2шт)
16.Французький бульдог - Куторій Ю.

17.Померанець - Могула Т.

Чемпіонські сертифікати

 

 

1.САВ - Юний Чемпіон України - Марченко Б. - вітаємо!!!

2.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!

3.Гордон сеттер - Чемпіон КСУ - Бічукова Н. - вітаємо!!!

4.Гордон сеттер - Юний Гранд Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!

5.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!

6.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!

7.Гордон сеттер - Юний Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!

8.Гордон сеттер - ВВВ - Бічукова Н. - вітаємо!!!

9.Фокс тер"єр - ВВВ - Ющенко І. - вітаємо !!!

10.Фокс тер"єр - ВВВ - Ющенко І. - вітаємо !!!

11.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!

12.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!

13.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!

14.Тібетський мастиф - Гранд Чемпіон України - Лисенко А. - вітаємо !!!

 

Сертифікати з дисплазії

 

1.Бернський зененхунд - Литвинов Д.

2.Вольфшпіц - Шельмук С. 

Готові родоводи

1.САВ - Медведський І.(2 шт)
2.Бігль - Сєда О./Сєда А.(2 шт)
3.Вельш коргі пемброк - Гордєєв Р.(2 шт)
4.Вельш коргі пемброк - Купіна М.
5.Золотистий ретрівер - Волкова А.
6.Йоркширський тер"єр - Леоненко Н.
7.Французький бульдог - Тімошенко М.

Готові родоводи

1.Чіхуахуа - Тітаренко Л.(3 шт.)
2.Шиба іну - Дикун С./Дикун М.
3.Французький бульдог - Улезько С.
4.Померанець - Тітаренко Л.(2 шт.)
5.Мальтезе - Тітаренко Л.
6.Лабрадор ретрівер - Транін Ю.
7.Кане корсо - Лотоцький Д.
8.Йоркширський тер*єр - Тітаренко Л.(2 шт.)
9.Бівер йорк тер*єр - Тітаренко Л.(3 шт.)
10.Басенжі - Величко В.
11.Басенжі - Petra Zenisova
12.Басенжі - Терек О.
13.Французький бульдог - Charles Edward Sidney JR(2 шт.)

Чемпіонські сертифікати

1.Американська акіта - Гранд Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!
2.Американська акіта - Супер Гранд Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!