Чемпіонські сертифікати
18.12.2020
1.Вельш коргі кардиган - юний гранд чемпіон України - Купіна М. - вітаємо !!!
2.Лабрадор - юний чемпіон України - Добранчук О - вітаємо !!!
3.САВ - чемпіон України - Давіденко В./Марченко Б. - вітаємо !!!
4.Бернський зененхунд - чемпіон України - Митько А. - вітаємо !!!
5.РПБ - юний гранд чемпіон України - Дівілова І. - вітаємо !!!
6.Маламут - юний чемпіон України -Захаров О - вітаємо !!!
7.САВ - юний гранд чемпіон України - Фідра О. - вітаємо !!!
8.РПБ - юний чемпіон України - Дівілова І. - вітаємо !!!
9.Вельш коргі пемброк - юний гранд чемпіон України - Купіна М. - вітаємо !!!
Сертифікати з дисплазії
18.12.2020
1.Бернський зененхунд - Митько А.
2.Бернський зененхунд - Літінська М.
3.РПБ - Дівілов І.
4.Голден ретрівер - Волкова А.
Готові родоводи
18.12.2020
1.САВ - Тетерук О.
2.Померанець - Золотовоз А.
3.Басенжі - Соколова І.
4.Бівер - Неліна О.
5.Бігль - Машенський А.
6.Доберман - Заводска І.
7.Голден ретрівер Оболенцева К.
8.Голден ретрівер - Ботсок О.
9.Голден ретрівер - Садова О.
10.Ягд тер*єр - Сорока О.
11.САВ - Афанас*єва О.
12.САВ - МАрченко Б.
13.Цвергпінчер - Фабко К.
14.Маламут - Захаров О.
15.Американська акіта - Оленчук І.
16.Бульмастиф - Вітебський В.
17.Йорк. тер*єр - Фролова О.
18.Чіхуахуа - Федоренко А.
19.Вест хайленд вайт тер*єр - Маймулахіна Н.
20.Джек рассел тер8єр - Косяк О.
21.РПБ - Дівілова І.
22.САВ - Конюхов В.
Чемпіонські сертифікати
26.11.2020
середньо-азійська вівчарка - Юний чемпіон України - Фідра Оксана - ВІТАЄМО!!!
Готові родоводи
26.11.2020
1. бігль - Денисено Антон
2. бостон тер'єр - Дубчак Вероніка
3. вельш коргі кардиган - Купіна Марина
4. вельш коргі пемброк - Трофімович Олександра
5. йоркширський тер'єр - Руденок Євгенія
6. кане корсо - Руденок Євгенія
7. середньо-азійська вівчарка - Фідра Оксана
8. середньо-азійська вівчарка - Давіденко Володимир & Марченко Богдана
9. цвергпінчер - Попутняк Наталія
Чемпіонські сертифікати
вельш коргі кардиган - Юний чемпіон України - Купіна М. - ВІТАЄМО!!!
німецький шпіц мініатюрний - чемпіон України - Максимова С. - ВІТАЄМО!!!
середньоазіатська вівчарка - чемпіон України - Фідра Оксана - ВІТАЄМО!!!
середньоазіатська вівчарка - кращий представник породи - Фідра Оксана - ВІТАЄМО!!!
тибетський мастиф - Грандчемпіон України - Лисенко А. - ВІТАЄМО!!!
шиба - Юний чемпіон України - Доліна О. - ВІТАЄМО!!!
шиба - чемпіон України - Доліна О. - ВІТАЄМО!!!
бернський зенненхунд - Чемпіон України - Літинська Марина-ВІТАЄМО!!!
вельш коргі кардиган - Юний Грандчемпіон України - Купіна Марина-ВІТАЄМО!!!
вельш коргі пемброк - Юний Чемпіон України - Купіна Марина-ВІТАЄМО!!!
ка де бо - Чемпіон України
Кращий представник породи - Мусійчук Олександр-ВІТАЄМО!!!
тибетський мастиф - Чемпіон України
Кращий представник породи - Лисенко Анастасія -ВІТАЄМО!!!
Готові родоводи
1. бівер - Осадча Ганна
2. бігль - Сєда Олена & Анна
3. біла швейцарська вівчарка - Гончарова-Гробченко Валерія
4. вельш коргі пемброк - Ковбаса Жанна
5. грифон брабанський - Паневіна Анжела
6. грифон брюсельський - Афанасьєва Ольга
7. джек рассел тер'єр - Кононенко Олександр
8. джек рассел тер'єр - Косяк Олена (2 шт)
9. йоркширський тер'єр - Косяк Олена
10. йоркширський тер'єр - Книш Наталія
11. коллі д/ш - Носонова Катерина
12. німецька вівчарка - Тимченко Сергій
13. німецький шпіц цверг - Домашенко Юлія
14. ротвейлер - Петренко Оксана
15. французький бульдог - Земфіра Полюхіна
16. французький бульдог - Пашинський Олег
17. чихуахуа г/ш - Тітаренко Людмила
18. чихуахуа г/ш - Бербенець Артем
19.акіта - Корж Катерина
20. американський кокер спанієль - Alysha Hutz
21. англійський кокер спанієль - Таргон Юрій
22. басенджи - Покуса Ольга
23. бігль - Сєда Олена & Анна (2 род.)
24. вест хайленд вайт тер'єр - Альошина Людмила
25. вольфшпіц - Wehrung Nathan
26. йоркширський тер'єр - Геращенко Олена
27. папільон - Кринко Антоніна
28. середньо-азійська вівчарка - Бабаскін Андрєй
29. середньо-азійська вівчарка - Шинкарєв Андрєй
30. середньо-азійська вівчарка - Дараган Оксана
31. фокстер'єр ж/ш - Ющенко Ірина
32. французький бульдог - Харченко Ігор
33. цвергшнауцер - Онойченко Оксана
Готові сертифікати - HD/ED
1.Середньоазійська вівчарка - Фідра О.
Готові родоводи
1.Американський стаффордширський тер*єр - Басанко В.
2.Бігль - Будакова К.
3.Бігль - Сєда О./Сєда А.(2шт.)
4.Бішон фрізе - Бейк-Моранді У.
5.Вельш коргі пемброк - Кириченко М.
6.Вельш коргі пемброк - Співак С. & У.
7.Вест хайленд вайт тер*єр - Нечаєва Г.
8.Вольфшпіц - Sabrina Walter ( EXP )
9.Голден ретрівер - Штець Н.
10.Середньоазійська вівчарка - Тивоненко В.( 6 шт. )
11.Середньоазійська вівчарка - Татаров В. ( 2 шт. )
12.Середньоазійська вівчарка - Афанас*єва О.
13.Середньоазійська вівчарка - Бєліков В. ( EXP )
14.Середньоазійська вівчарка - Шинкарєв А. ( EXP )
15.Середньоазійська вівчарка - Бабаскін А. ( EXP )
16.Середньоазійська вівчарка - Mitrasca Mihai Adrian ( EXP )
17.Французький бульдог - Zemfira Polukhina ( EXP )
18.Мініатюрний пінчер - Сотніченко О.
19.Шиперке - Борисова О.
Чемпіонські сертифікати
1.Американська акіта - Гранд Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!
2.Американська акіта - Супер Гранд Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!
Готові родоводи
1.Чіхуахуа - Тітаренко Л.(3 шт.)
2.Шиба іну - Дикун С./Дикун М.
3.Французький бульдог - Улезько С.
4.Померанець - Тітаренко Л.(2 шт.)
5.Мальтезе - Тітаренко Л.
6.Лабрадор ретрівер - Транін Ю.
7.Кане корсо - Лотоцький Д.
8.Йоркширський тер*єр - Тітаренко Л.(2 шт.)
9.Бівер йорк тер*єр - Тітаренко Л.(3 шт.)
10.Басенжі - Величко В.
11.Басенжі - Petra Zenisova
12.Басенжі - Терек О.
13.Французький бульдог - Charles Edward Sidney JR(2 шт.)
Чемпіонські сертифікати
1.САВ - Юний Чемпіон України - Марченко Б. - вітаємо!!!
2.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!
3.Гордон сеттер - Чемпіон КСУ - Бічукова Н. - вітаємо!!!
4.Гордон сеттер - Юний Гранд Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!
5.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!
6.Гордон сеттер - Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!
7.Гордон сеттер - Юний Чемпіон України - Бічукова Н. - вітаємо!!!
8.Гордон сеттер - ВВВ - Бічукова Н. - вітаємо!!!
9.Фокс тер"єр - ВВВ - Ющенко І. - вітаємо !!!
10.Фокс тер"єр - ВВВ - Ющенко І. - вітаємо !!!
11.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!
12.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!
13.Фокс тер"єр - Чемпіон України - Ющенко І. - вітаємо !!!
14.Тібетський мастиф - Гранд Чемпіон України - Лисенко А. - вітаємо !!!
Сертифікати з дисплазії
1.Бернський зененхунд - Литвинов Д.
2.Вольфшпіц - Шельмук С.
Готові родоводи
1.САВ - Медведський І.(2 шт)
2.Бігль - Сєда О./Сєда А.(2 шт)
3.Вельш коргі пемброк - Гордєєв Р.(2 шт)
4.Вельш коргі пемброк - Купіна М.
5.Золотистий ретрівер - Волкова А.
6.Йоркширський тер"єр - Леоненко Н.
7.Французький бульдог - Тімошенко М.
1.Мопс - Ковальський Р.
2.Померанець - Мартинов С.
3.Бернський зененхунд - Марченко К.
4.Бігль - Сєда О/Поливач О.
5.Доберман - Уварова Є.
6.Ка де бо - Василенко А. /Жуіру Є.
7.Шпіц мініатюрний - Гулінська І.
8.Японський хін - Жуіру Є./Василенко А.
9.Вельш коргі кардиган - Умеренко О.
10.Лабрадор - Сініцина К.
11.РПБ - Дівілов І.
12.Французький бульдог - Nathalie Marquis(2шт)
13.Французький бульдог - Eliane Chapdelaine(2шт)
14.Французький бульдог - Damon Samford
15.Французький бульдог - Erika Jackson(2шт)
16.Французький бульдог - Куторій Ю.
17.Померанець - Могула Т.
Заводські приставки
1.DARK TRIBE - Бічукова Н.
1.Алясканский маламут - Чемпіон України - Жуков Ю. - ВІТАЄМО !!!
2.Алясканский маламут - ВВВ - Жуков Ю. - ВІТАЄМО !!!
1.САВ - Суляєв О.
2.Бернський зененхунд - Ісаєнко Н.
3.Шпіц мініатюрний - Герман В.
4.САВ - Grigoras Adrian
5.САВ - Шинкарьов А.
6.Фокстер*єр(ж/ш) - Fiona Durdy
1.Середньоазійська вівчарка - Юний Чемпіон України - Фідра О. - вітаємо !!!
2.Лабрадор - Чемпіон Ветеранів - Добранчук О. - вітаємо !!!
3.Австралійський хілер - Чемпіон КСУ - Купіна М. - вітаємо !!!
4.Австралійський хілер - Чемпіон України (2 шт) - Купіна М. - вітаємо !!!
5.Тібетський мастиф - ВВВ (3 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!
6.Тібетський мастиф - Чемпіон України (3 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!
7.Тібетський мастиф - Чемпіон КСУ (2 шт) - Лисенко А. - вітаємо !!!
8.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - вітаємо 9.Американська акіта - ВВВ - Болозович О. - вітаємо !!!
10.САВ - Чемпіон України - Фідра О. - вітаємо !!!
1.САВ - Тивоненко В.
2.Джек рассел тер*єр - Косяк О.
3.Н.О.(д-ш) - Карпенко І.
4.САВ - Марченко Б.
5.Кане корсо - Колесник І.
6.Вест хайленд вайт тер*єр - Павло Бодун.
7.Доберман - Хатько Т.
8.РЧТ - Літвінов С.
9.Фокс тер*єр - Richard Boden.
10.Фокс тер*єр - Alexander Ginder.
11.САВ - Суляєв О.
12.Ротвейлер - Підвисоцький О.
13.Басенджі - Iliya Ivanov Zotkov.
1.Бернський зененхунд - Чемпіон України - Литвинов Д - ВІТАЄМО !!!
2.Басенжі - Чемпіон України - Покуса О. - ВІТАЄМО !!!
3.Джек расел тер*єр - Чемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!
4.Джек расел тер*єр - Чемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!
5.Джек расел тер*єр - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!
6.Джек расел тер*єр - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!
7.САВ - ВВВ - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!
8.Фокс тер*єр - Чемпіон України - Ющенко І/Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!
9.Фокс тер*єр - ВВВ - Ющенко І/Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!
10.Фокс тер*єр - ВВВ - Воєводина В. - ВІТАЄМО !!!
11.РЧТ - Чемпіон України - Пашковська А./Шепель Н. - ВІТАЄМО !!!
12.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!
13.Американська акіта - Чемпіон України - Болозович О. - ВІТАЄМО !!!
14.ВЕО - Юний Чемпіон України - Коломієць Р. - ВІТАЄМО !!!
15.Американський кокер спаніель - Юний Чемпіон України - Чуйко Я. - ВІТАЄМО !!!
16.Американський кокер спаніель - Юний Чемпіон Породи - Чуйко Я. - ВІТАЄМО !!!
1.САВ - Скоромний Г.
2.Доберман - Євич Т.
3.Московська сторожева - Хоменко С.
4.САВ - Гуцуляк О.
5.CАВ - Todor Gergov
6.Померанець - Теребун Ю.
7.Ньюфаундленд - Борисенко Є.
8.САВ - Татаров В.(3шт)
9.САВ - Білінський М.
10.Чіхуахуа - Терещук Т.
11.САВ - Фідра О.