gallery/333-1

Графік роботи

т. 093-143-28-38

068-144-73-24

096-485-74-55

 

Чт,пт 11.00-19.00, сб 11,00-17.00

СЕРТИФІКАТИ

РОДОВОДИ

gallery/ped_obraz_1
gallery/дипломрасскл
2021

Лютий 2021

Готові родоводи

 

21.02.2021

 

 

Австралійський пастуший собака - Daiga Macesa

Акіта – Зінченко А.

Ам.акіта – Оленчук І.

Аст – Івченко І.

Бігль – Мазуренко О.

Бішон фрізе – Рудик Р.

Бішон фрізе – Пахомов К.

Бішон фрізе – Гомольська Л.

Бішон фрізе – Огризько А.

Бостон тер’єр – Шевченко Д.

Бульдог – Заводовський С.

Бультер’єр мін – Савицька О.

Вест хайленд вайт тер’єр – Івановська Т.

Джек рассел тер’єр – Головач К.

Джек рассел тер’єр – Папкович С.

Епаньоль бретон – Матвієнко О.

Золот.ретривер – Косов Є.

Кане корсо – Шумаєв О.

Кане корсо – Бондаренко І.

Мальтезе – Титаренко Л.

Нім.вівчарка – Ролдугін Д.

Нім.вівчарка д/ш – Шумаєв О.

Нім.лягавий к/ш – Маркевич Р.

Пудель станд. – Луценко Є.

САВ – Шмиговський В.

САВ – Юрченко О.

Східно-європейська вівчарка – Рихлов В.

Франц.бульдог – Кулешова О.

Чихуа г/ш – Рапіна О.

Чихуа д/ш – Рапіна О.

Шар пей – Олексюк Р.

Шиба – Іванова К.

Шпіц цверг – Каулько О.

Шпіц цверг – Зайцева М.

Чемпіонські сертифікати

 

21.02.2021

 

1. Аффенпінчер Юний чемпіон України – Гурак Н. – Вітаємо!

2. Гордон сеттер – Гранд і СУПЕР Гранд чемпіон України – Бічукова Н. – Вітаємо!

 

Робочі сертифікати

 

21.02.2021

 

1 Лабрадор – Добранчук Олег

 

Березень 2021

Чемпіонські сертифікати

 

11.03.2021

 

1. Німецький боксер Чемпіон України – Касьянов Г. – Вітаємо!

2. Східно-європейська вівчарка – Юний чемпіон України – Роговець Н. – Вітаємо!

 

Готові родоводи

 

11.03.2021

 

 

Акіта - Чернова І

Акіта – Григор'єва А.

Ам.кокер – Jurga Kuzminych

Бівер – Дрозд О.

Бігль – Arkady Oxtrud

Бігль – Сєда О. & А.

Бульдог – Elsa Biarnes

Бульдог - Jociene & Bart Fuller

Бульдог - Deshors Vanessa

Бульдог - Горбач Ю.

Бультер’єр  – Левіщенко Є.

Вельш коргі пемброк - Допіра Т.

Вест хайленд вайт тер’єр – Бесага Д.

Доберман – Завадська І.

Йорк - Фещенко Н.

Лабрадор – Сеніч І.

Нім.вівчарка – Ільєнко Н.

Нім.вівчарка д/ш – Бузаєва Т.

САВ – Тивоненко В.

Стаф.бультер'єр – Юрченко В.

Франц.бульдог – Касьянов Г.

франц.бульдог - Левицький В.

Чихуа г/ш – Касьянов Г.

Шпіц цверг – Коваленко Н.

Японський хін – Жуіру Е.

Квітень 2021

Готові родоводи

 

01.04.2021

 

джек рассел тер'єр - Косяк О.

московський сторожовий - Антюхова О.

папільон - Патріянчук Н.

САВ – Немеровець В.

САВ – Шмиговський В.

САВ - Моргун В.

 

Чемпіонські сертифікати

 

01.04.2021

 

1. Бівер Юний Чемпіон України – Бойківська С. – Вітаємо!

 

Робочі сертифікати

 

01.04.2021

 

1 Лабрадор – Добранчук Олег

 

Адреса: вул.Молочанська 30

 

Готові родоводи

 

23.04.2021

 

Австралійська вівчарка – Васич Т.

Австралійський пастуший собака – Купіна М.

Аст – Ковжун А.

Бігль – Стасюк Ю.

Бівер – Бойківська С.

Бівер – Тітаренко Л.

Джек рассел – Тарасенко М.

Лабрадор – Мошинська В.

Лабрадор – Гапонюк Т.

Німецька вівчарка д/ш – Денежко-Шумавцова С.

Польська підгалянська вівчарка – Панкявічюс К.

САВ – Левченко Н. (2)

Французький бульдог – Назаренко Ю.

Шпіц цверг – Тітаренко Л. (3)