бультер'єр мін. - Чемпіон України - Белькова В. - Косяк О. - ВІТАЄМО!
бультер'єр мін. - Юний ГрандЧемпіон України - Белькова В. - Косяк О. - ВІТАЄМО!
вельш коргі кардиган - Юний ГрандЧемпіон України - Купіна М. - ВІТАЄМО!
вельш коргі пемброк - Цуценя Чемпіон України - Купіна М. - ВІТАЄМО!
джек рассел терє'р - Юний ГрандЧемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО!
доберман - Чемпіон Породи - Беспалова В. - Марченко Б. - ВІТАЄМО!
керрі блю тер'єр - Юний Чемпіон України - Котенко Т. - ВІТАЄМО!
мальтезе - Юний Чемпіон України - Головченко О. - ВІТАЄМО!
САВ - Чемпіон України, Гранд і Супер Гранд Чемпіон України - Фідра О. - ВІТАЄМО!
тайський риджбек - Цуценя Чемпіон України - Анісов Ю. - ВІТАЄМО!
вельш коргі кардиган - Юний Чемпіон України - Купіна М. - ВІТАЄМО!
ердельтер'єр - Юний Чемпіон України - Ковальська Л. - ВІТАЄМО!
ердельтер'єр - Юний Гранд Чемпіон України, Чемпіон України - Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
ердельтер'єр - Чемпіон Ветеранів України - Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
ердельтер'єр - Чемпіон України - Пархоменко О.- Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
ердельтер'єр - Чемпіон України, Чемпіон КСУ - Бондарович Г..- Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
ірландський тер'єр - Юний Гранд Чемпіон України - Лопатіна Я. - Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
середньо-азійська вівчарка - Чемпіон України - Фідра Оксана - ВІТАЄМО!
тайський риджбек - Малюк Чемпіон України - Анісов Ю. - ВІТАЄМО!
фландрський був'є - Чемпіон України - Калініченко Г. - ВІТАЄМО!
цвергпінчер - Юний Чемпіон України - Фабко К. - ВІТАЄМО!
чихуахуа г/ш - Юний Чемпіон України - Касьянов Г. - ВІТАЄМО!
Коваленко В. - KANEKOVA
Патріянчук Н.- OSOKOR PEARL
Сокирко А. - BLACK DIAMONDS VALLEY
аффенпінчер - Лєщинська С. (2)
басенджи - Соколова І.
бультер'єр мін. - Савицька О. - Кудлаєнко Д.
вольфшпіц - Шельмук С.
джек рассел тер'єр - Львова А.
ердель - Геллер Ю. - Королюк О.
шпіц цверг - Шельмук С.(3)
шпіц цверг - Ковальчук К.
шпіц цверг - Філенко І.
ам.стаф.тер'єр – Волоснікова Я.
бігль - Грайченко Р.
бульмастиф - Курдюмова О.
бульмастиф - Ребрій Д.
вельш коргі кардиган - Купіна М.
вест хайленд вайт тер'єр - Харлова Т.
грифон брюссельський - Чорнобай З.
грифон брюссельський - Депа Ю.
доберман - Короткіна К.
доберман - Журід С.
ердельтер'єр - Carlos Navas
ердельтер'єр - Daniel Luna Arnal
ердельтер'єр - Соболевська Я.
ердельтер'єр - Терещенко Н.- Геллер Ю.
золотистий ретривер - Lori McCoy
золотистий ретривер - Шалига Т.
кавказька вівчарка - Колесник Д. (2)
кері блю тер'єр - Котенко Т.
німецька вівчарка - Булавіна А.
ризеншнауцер - Мощинська В.
середньо-азійська вівчарка - Скоромний Г.
французький бульдог - Кравченко А.
цвергшнауцер - Цимбалюк О.
чехословацький волчек - Великий І.
чихуахуа г/ш - Грибенюк О.
шпіц цверг - Суворова Н.
Готові родоводи
30.10.21
Вест хайленд вайт тер'єр – Дикун Н.
Вест хайленд вайт тер’єр – Різник А.
Ердельтер’єр – Lyuba Miteva
Ердельтер’єр – Ковальська Л.
Цвергшнауцер – Anna Wilczewska
Цвергшнауцер – Marion Dielitzsch
Цвергшнауцер – Дороніна Л.
Шиба – Погорелов М.
Шиба – Pantic Irena
ши тцу – Malinda Walls Spragins
Готові чемпіонські
30.10.2021
1. Вельш коргі кардиган - Юний Чемпіон і Юний Гранд чемпіон України - Купіна М. - ВІТАЄМО!
2. Вольфшпіц - тричі Чемпіон України і двічі Кращий Представник Породи - Волинко Є. - ВІТАЄМО!
3. Ердель - Юний Чемпіон і Юний Гранд чемпіон України - Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
4. Джек рассел тер'єр - Юний Чемпіон і Юний Гранд Чемпіон України - Косяк О. - ВІТАЄМО!
5. Ірландський тер'єр - Юний Чемпіон України - Лопатіна Я. - Геллер Ю. - ВІТАЄМО!
6. Папільон - Юний Чемпіон України - Патріянчук Н. - ВІТАЄМО!
Заводські приставки
30.10.2021
Митько А. - MALABERN
Готові родоводи
16.09.2021
Бультер’єр мін. – Бєлькова В. – Косяк О.
Вельш коргі пемброк – Купіна М.
Джек рассел тер’єр – Черних В.
Ердельтер’єр – Ковальська Л.
Мальтезе – Мягкоступ Т.
Нім.вівчарка – Майборода С.
САВ – Хрипко В.
САВ – Суляєв О.
САВ – Тищенко Є.
Такса г/ш – Нікітіна Н.
Франц.бульдог – Слугіна Н.
Цвергшнауцер – Шевченко Н.
Чихуахуа г/ш – Дівілова І.
Шпіц цверг/той – Dominik Marchewka
Готові чемпіонські сертифікати
21.08.2021
1. Ши тцу - Юний Чемпіон України - Оглуздіна Л. - ВІТАЄМО!
2. Ши тцу - Чемпіон України - Оглуздіна Л. - ВІТАЄМО!
Готові робочі сертифікати
14.08.2021
1. Російський псовий хорт - Дівілова І. - ВІТАЄМО!
Готові родоводи
21.08.2021
джек рассел тер'єр - Сєдих К.
джек рассел тер'єр - Лавров О.
німецька вівчарка д/ш - Бойко Б. - Барчук О.
середньо-азійська вівчарка - Haluk Gezer (2)
середньо-азійська вівчарка - Tsandekidis Christoforos
середньо-азійська вівчарка - Татаров В. (2)
середньо-азійська вівчарка - Сєдих К.
середньо-азійська вівчарка - Шмиговський В.
середньо-азійська вівчарка - Павленко А.
Готові родоводи
21.07.2021
Бернський зенненхунд – Бортнік С.
Бігль – Сєда О - Сєда А.
Вельш коргі пемброк – Соломянюк І.
Вельш коргі пемброк – Тернова Н.
Грифон бельгійський – Гончаренко B.
Джек рассел тер'єр – Малишева Т.
Джек рассел тер'єр – Пацева Д.
Золотистий ретривер – Pavel Cuno
Рос.той г/ш – Кисельова Т.
САВ – Ahmed Hassib Mohamed
Тибетський мастиф – Слезенок О.
Цвергшнауцер – Михайлова О.
Чихуахуа г/ш - Тітаренко Л.
Чихуахуа г/ш - Євсюкова Н.
Чихуахуа г/ш - Ліснянська Г.
Чихуахуа г/ш - Тітаренко Л. (3)
Чихуахуа д/ш - Stanislava Konecna (2)
Чемпіонські сертифікати
17.06.2021
1. Шелті Чемпіон України,
Кращий представник породи – Журомський В. – Вітаємо!
Готові родоводи
17.06.2021
вест хайленд вайт тер'єр (2) – заводчик Войнова В.
Такса мін.г/ш – Романченко Є.
Готові родоводи
05.06.2021
Бівер – Тітаренко Л.
Бігль – Сєда О.-Діордієва Н.
Бігль – Сєда О - Сєда А.
Бульдог – Widomska M.
Бульдог – Bordmann J.
Бульдог – Orlowski B.
Бульдог – Sauvage S.
Бульдог – Горбач Ю.
Мальтезе – Головченко О.
Ньюфаундленд – Сокирко А.
САВ – Семеліт А.
Тайський ріджбек – Анісов Ю.
Французькі бульдоги – Лукаш О. (3)
Цвергшнауцер – Корсунова С.
Чихуахуа д/ш- Тітаренко Л.
Шпіц цверг – Тітаренко Л.
Шпіц цверг – Носевич О.
Чемпіонські сертифікати
01.04.2021
1. Бівер Юний Чемпіон України – Бойківська С. – Вітаємо!
Готові родоводи
23.04.2021
Австралійська вівчарка – Васич Т.
Австралійський пастуший собака – Купіна М.
Аст – Ковжун А.
Бігль – Стасюк Ю.
Бівер – Бойківська С.
Бівер – Тітаренко Л.
Джек рассел – Тарасенко М.
Лабрадор – Мошинська В.
Лабрадор – Гапонюк Т.
Німецька вівчарка д/ш – Денежко-Шумавцова С.
Польська підгалянська вівчарка – Панкявічюс К.
САВ – Левченко Н. (2)
Французький бульдог – Назаренко Ю.
Шпіц цверг – Тітаренко Л. (3)
Робочі сертифікати
01.04.2021
1 Лабрадор – Добранчук Олег
Готові родоводи
01.04.2021
джек рассел тер'єр - Косяк О.
московський сторожовий - Антюхова О.
папільон - Патріянчук Н.
САВ – Немеровець В.
САВ – Шмиговський В.
САВ - Моргун В.
Чемпіонські сертифікати
11.03.2021
1. Німецький боксер Чемпіон України – Касьянов Г. – Вітаємо!
2. Східно-європейська вівчарка – Юний чемпіон України – Роговець Н. – Вітаємо!
Готові родоводи
11.03.2021
Акіта - Чернова І
Акіта – Григор'єва А.
Ам.кокер – Jurga Kuzminych
Бівер – Дрозд О.
Бігль – Arkady Oxtrud
Бігль – Сєда О. & А.
Бульдог – Elsa Biarnes
Бульдог - Jociene & Bart Fuller
Бульдог - Deshors Vanessa
Бульдог - Горбач Ю.
Бультер’єр – Левіщенко Є.
Вельш коргі пемброк - Допіра Т.
Вест хайленд вайт тер’єр – Бесага Д.
Доберман – Завадська І.
Йорк - Фещенко Н.
Лабрадор – Сеніч І.
Нім.вівчарка – Ільєнко Н.
Нім.вівчарка д/ш – Бузаєва Т.
САВ – Тивоненко В.
Стаф.бультер'єр – Юрченко В.
Франц.бульдог – Касьянов Г.
франц.бульдог - Левицький В.
Чихуа г/ш – Касьянов Г.
Шпіц цверг – Коваленко Н.
Японський хін – Жуіру Е.
Чемпіонські сертифікати
21.02.2021
1. Аффенпінчер Юний чемпіон України – Гурак Н. – Вітаємо!
2. Гордон сеттер – Гранд і СУПЕР Гранд чемпіон України – Бічукова Н. – Вітаємо!
Робочі сертифікати
21.02.2021
1 Лабрадор – Добранчук Олег
Готові родоводи
21.02.2021
Австралійський пастуший собака - Daiga Macesa
Акіта – Зінченко А.
Ам.акіта – Оленчук І.
Аст – Івченко І.
Бігль – Мазуренко О.
Бішон фрізе – Рудик Р.
Бішон фрізе – Пахомов К.
Бішон фрізе – Гомольська Л.
Бішон фрізе – Огризько А.
Бостон тер’єр – Шевченко Д.
Бульдог – Заводовський С.
Бультер’єр мін – Савицька О.
Вест хайленд вайт тер’єр – Івановська Т.
Джек рассел тер’єр – Головач К.
Джек рассел тер’єр – Папкович С.
Епаньоль бретон – Матвієнко О.
Золот.ретривер – Косов Є.
Кане корсо – Шумаєв О.
Кане корсо – Бондаренко І.
Мальтезе – Титаренко Л.
Нім.вівчарка – Ролдугін Д.
Нім.вівчарка д/ш – Шумаєв О.
Нім.лягавий к/ш – Маркевич Р.
Пудель станд. – Луценко Є.
САВ – Шмиговський В.
САВ – Юрченко О.
Східно-європейська вівчарка – Рихлов В.
Франц.бульдог – Кулешова О.
Чихуа г/ш – Рапіна О.
Чихуа д/ш – Рапіна О.
Шар пей – Олексюк Р.
Шиба – Іванова К.
Шпіц цверг – Каулько О.
Шпіц цверг – Зайцева М.