gallery/333-1

Графік роботи

т. 093-143-28-38

068-144-73-24

Чт,пт 11.00-19.00, сб 11,00-17.00

СЕРТИФІКАТИ

РОДОВОДИ

gallery/ped_obraz_1
gallery/дипломрасскл
2019

17 січня 2019

15 лютого 2019

1.АСТ - Кадетов С.

2.Вольфшпіц - Marina Eriksson

3.Доберман - Mark Giziewich

Робочі сертифікати

1.РЧТ - Куниця Ганна- ВІТАЄМО !!!

 

Чемпіонські сертифікати

1.САВ - Чемпіон України - Гануш А. - ВІТАЄМО !!!

2.Басенжі - Гранд Чемпіон України - Покуса О. - ВІТАЄМО !!!

3.Ксолоіцкуінтлі - ВВВ - Поляченко Я. - ВІТАЄМО !!!

4.САВ - Чемпіон Ветеранів - Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

5.Вольфшпіц - Юний Гранд Чемпіон України - Шельмук С - ВІТАЄМО !!!

6.Керн тер*єр - Чемпіон України - Куниця Ганна - ВІТАЄМО !!!

7.Керн тер*єр - ВВВ - Куниця Ганна - ВІТАЄМО !!!

8.Вест хайленд вайт тер*єр - Юний Чемпіон України - Куниця Ганна - ВІТАЄМО !!!

07 березня 2019

1.Басенжі - Чемпіон України - Покуса О. - ВІТАЄМО !!!

1.Мальтезе - Овечкін І.

2.Джек рассел те*єр - Рімша Ю.

3.Цвергпінчер - Літвіненко О.

4.Французький бульдог - Gregory Brooks/

22 березня 2019

1.САВ - Тивоненко В.

2.САВ - Федоренко С.

3.Сенбернар - Giga Chkhobadze

4.Басенжі - Virginia Geradts

5.Басенжі - Mindia Kipiani

6.САВ - Бабаскін А.

7.Французький бульдог - Justin Fitzpatrick

8.Французький бульдог - Jonetta M. Mcbroom

9.Французький бульдог - Allen Campbell

10.Йорк тер*єр - Угринюк Г.

11.Басенжі - Сідін Д.

1.Американська акіта - Юний Чемпіон Украіни - Болозович О. - ВІТАЄМО!!!

04 квітня 2019

1.Доберман - Батищева І.

2.Басенжі - Песоцький О.

3.Бігль - Будакова К.

4.Французький бульдог - Компанець В.

5.Лабрадор - Нестеренко О.

6.Кане корсо - Чоп В.

7.Йоркширський тер"єр - Косяк О.

8.Джек расел тер"єр - Усиченко О.

9.Голден ретрівер - Коваленко М.

10.ВЕО - Коломієць М.

11.Вельш коргі пемброк - Бірюк А.

12.Американська акіта - Красненко А.

13.Французький бульдог - Borden Jonatan

14.Французький бульдог - Gail Zaremba

15.Французький бульдог - Jorje Jurado

16.Англійський кокер спаніель - Комладзе В.В.

24 квітня 2019

1.Російськи псовий хорт - Дівілова Інна

2.САВ - Тивоненко В.

3.Шиба - Доліна О.

4.САВ - Фідра О.

5.Французький бульдог - Довга В.

6.Японський шпіц - Радіонова О.

 липень 2019

1 Акіта - Пастухов Олександр

2 Басенджі - Неміровченко Анастасія

3 Вольфшпіц - Коротченко Олеся

4 Голден ретрівер - Голубова Ольга&Голубов Олексій

1.Мініатюрний пінчер - Фабко К.

Юний Чемпіон України - вітаємо!!!

2.САВ - Косяк О. - Чемпіон Ветеранів України - вітаємо !!!

1.Вольфшпіц - Jassen Frankois/Stassen Marlene.

2.Вольфшпіц - Сaterine Falcinelli.

3.САВ - Бабаскін Андрій.

13 червня 2019

 1.Доберман - ВВВ - Хоботов В. - Вітаємо!!!

2.Доберман - Чемпіон КСУ - Хоботов В. - Вітаємо!!!

3.Доберман - Чемпіон України Хоботов В. - Вітаємо!!!

4.Цвергшнауцер - ВВВ - Шевелева І. - Вітаємо!!!

5.Цвергшнауцер - Чемпіон України - Шевелева І. - Вітаємо!!!

6.Доберман - Чемпіон України - Хатько Т. - Вітаємо!!!

7.Німецький пінчер - Юний Чемпіон України - Сурова С.В. - Вітаємо!!!

8.Американська акіта - Юний ГрандЧемпіон України - Болозович О. - Вітаємо!!!

9.Волфшпіц - - Юний Чемпіон України - Боженко С. - Вітаємо!!!

10.Волфшпіц - - Юний Гранд Чемпіон України - Боженко С. - Вітаємо!!!

 

 

Робочі сертифікати

1.Бернський зененхунд - Литвинов Д - Вітаємо !!!

2.Доберман - Шаршаков А. - Вітаємо !!!

3.Французький бульдог - Левіцький В. В. - Вітаємо!!!

 

1.Бігль - Федорук О./Гайдамака С

2.Вельш коргі пемброк - Сударев Д

 3.Стафорширський бультер*єр - Кузнецова Н. 4.Тібетський мастиф - Кобельська З.

5.Французький бульдог - Тимошенко В.

6.Шар пей - Іродовська Г.

24 січня 2019

1.Бівер йорк тер*єр - Чемпіон України 

Погребняк Н. - ВІТАЄМО !!!

2.САВ - Чемпіон Ветеранів

 Косяк О. - ВІТАЄМО !!!

3.Доберман - Юний Чемпіон України

 Курач Н. - ВІТАЄМО !!!

1.Американська акіта - Прохоренко О.

2.брюсельський грифон - Афанасьева О.

3.Бігль - Сєда О./Сєда А.

4.Лабрадор - Семенюк Т.

5.Німецький шпіц(мініатюра) - Максимова С.

6Померанець - Мягкоступ Т.

7.Померанець - Хорошева Я.

8.Різеншнауцер - Пелагіна О.

9.САВ - Гануш А.

10.Французький бульдог - Кравченко А.

11.Французький бульдог - Лукаш О.(6 шт.)

12.Епаньол бретон - Кравченко С.

16 травня 2019

1.Доберман - Ігнатенко Є.

2.Йоркширський тер*єр - Сорокіна Л.

3.Цвергшнауцер - Шуригіна І.

4.Лабрадор ретрівер - Пилипчук І.

07 лютого 2019

1.Французький бульдог - Лукаш О.(1 національна , 2 експортові)

2. Чівава - Тітаренко Л. (5 шт.)

3. САВ - Скоромний Г.

4.Йоркширський тер*єр - Тітаренко Л.(2 шт.)

5.Бівер йорк - Чугрєєва А.

6.Бівер йорк - Тітаренко Л. (3 шт.)

7Басенжі - Соколова І.

8.Німецька вівчарка - Сєда О./Сєда А.

01червня 2019

 

1.Померанець-Черкашина К

2.Тервюрен- Боженко С

3. Французький бульдог- Білінський О.

4.Французький бульдог - Єгорова К

 

 

ЗАВОДСЬКІ ПРИСТАВКИ

1.Soulfly Royal Praid - Хорошева Я

2.Star Stream Ukraine- Соколова І

3.Terrier*s Sweet - Куниця Г

 

Робочі сертифікати

1.Бернський зененхунд - СвГ-1 - Митько А.А. - вітаємо !!!

 

Чемпіонські сертифікати

1. САВ - Чемпіон Породи - Фідра О. - вітаємо !!!

2. САВ - Чемпіон України -  Фідра О. - вітаємо !!!

3. РЧТ - Юний Чемпіон України - Пашковська А/Шепель Н. - вітаємо !!!

4. Маремма-Абручька вівчарка - Юний Чемпіон України - Дубровін Є. - вітаємо !!!

 

 серпень 2019

1.Померанець - Хорошева Я.

2Лабрадор ретрівер - Волощук І.

Заводські приставки

 

1.Perro De Cuero - Поляченко Ярослав&Юлия

 вересень 2019

 

 

Чемпіонські сертифікати

1.Французький бульдог - Довга Вікторія - Юний Чемпіон України - ВІТАЄМО !!!

2.Ксолоітцкуінтлі - Поляченко Ярослав - Юний Гранд Чемпіон України - ВІТАЄМО !!!

3.АСТ - Кадетов Сергій -  Чемпіон України - ВІТАЄМО !!!

4.АСТ - Кадетов Сергій -  ВВВ - ВІТАЄМО !!!

5.Тервьюрен - Боженко Світлана - Юний Чемпіон України - ВІТАЄМО !!!

6.Тервьюрен - Боженко Світлана - Юний Гранд Чемпіон України - ВІТАЄМО !!!

1.Акіта - Кащенко Андрій

2.Акіта - Кравченко Роман

3.Курцхаар - Маркевич Роман

4.Лабрадор - Дмитрієнко Ірина

5.Чівава - Заманска Яніна

6.Шиба - Кузмін Олексій

7.САВ - Павлов П.Ю.

8.Фокстер*єр - Assia Tzoneva

9.Хіллер - Купіна Марія

10.Французький бульдог -Natasha James(2 шт.)

 

 

1.Мальтезе - Дуков Олег
2.Цвергпінчер - Остапчук Едуард
3.Ши тцу - Іл
ьницька Тетяна
4.Японський шпіц - Рожин Максим
5.Тібетський мастиф - Лисенко Анастасія
6.Бігль - Сєда О./Сєда А.

7.Бігль - Сєда О./Сєда А.

8.САВ - Тивоненко В.

9.САВ - Бєлінський М.(2 шт).

 жовтень 2019

листопад 2019

 

 

Чемпіонські сертифікати

1.Тібетський мастиф - Чемпіон України - Лисенко А. - вітаємо!!!

2.Бультер*єр мініатюра - Чемпіон України (2 шт.) - Косяк О. - вітаємо!!!

3.Бультер*єр мініатюра - ВВВ - Косяк О. - вітаємо!!!

 

1.Кане корсо - Чалий В.(2шт)

2.Вельш коргі пемброк - Гейвах Ганна

3.Вельш коргі кардіган - Купіна М.

4.Йоркширський тер*єр - Косяк О.

5.САВ - Тивоненко В.(2шт)

6.САВ - Межевікіна І.

 

1.Бігль - L.D.Chinthaka Raveen Ranasinghe

2.Бігль- - Сєда О./Сєда А.

3.Бостон тер*єр - Кошина А.

4.Мальоркський мастиф - Мусійчук О.

5.Кішу - Лисенко Д.

6.Бульдог - Ряжева Н.

7.Кавалер кінг чарльз спаніель - Андрієнко Н.

 

грудень 2019

 

 

Робочі сертифікати

1.Лабрадор ретрівер - Добранчук О.- ВІТАЄМО !!!

2.Бернський зененхунд - Литвинов Д. - ВІТАЄМО !!!

3.Бернський зененхунд - Митько А. - ВІТАЄМО !!!

4.Акіта - Григор*єв К. - ВІТАЄМО !!!