gallery/333-1

Графік роботи

т. 093-143-28-38

068-144-73-24

Чт,пт 11.00-19.00, сб 11,00-17.00

093 143 23 38      068 144 73 24

gallery/333
gallery/газета

родоводи/сертифікати 2018

29 березня 2018р

 

Готові родоводи

1.Бігль - Сєдая О.(2шт)

2.Йоркширський тер"єр - Соболєв Ю.

3.САВ - Кравченко В.

4.Французький бульдог - Лукаш О.(3шт)

5.Вест хайленд вайт тер"єр - Куниця Г.

6.Джек расел тер"єр - Білецький І.

7.Вольфшпіць - Калініченко Л.

8.Цвергшпіць (померанський) - Кукса О.

 

 

Сертифікати

1.САВ - Фідра О. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

.

01лютого 2018р

Готові родоводи:

1.Доберман - Колубай Н.

2.Хаски - Бужор Н./Чванова В.

3.САВ - Скоромний Г.

4.Чивава - Баюра Т.

5.Голден ретрівер - Гаркавская М.

6.Голден ретрівер - Гуцал І.

7.Німецький шпіц мініатюра - Ковмир Т.В.

8.Ротвейлер - Терещенко Р.

9.Тібетський мастиф - Бурянова Н.

10.Акіта - Григор*єв К.

11.Вест хайленд вайт тер*єр - Рудановска О.

12.САВ - Федоренко С.

13.САВ - Тивоненко В.

14.Бернський зененхунд - Литвинов Д.. 

 Сертифікати:

1.Вольфшпіц - Шельмук С. - чемпіон України - ВІТАЄМО!!!

2.Доберман - Колубай Н. - юний чемпіон України - ВІТАЄМО!!!

3.Ньюфаундленд - Мощинська О. - ВВВ(3 сертифіката) - ВІТАЄМО!!!

4.Ньюфаундленд - Мощинська О. - гранд чемпіон України - ВІТАЄМО!!!

5.САВ - Марченко Б.В. - інтер чемпіон - ВІТАЄМО!!!

6.Ксолоіцкуінтлі - Безлюдная А/Коломійцева І - інтер чемпіон - ВІТАЄМО!!!

.

22 лютого 2018р

Готові родоводи:

1.САВ - Кацан А.

2.Вест хайленд вайт тер"єр - Кулаков Л.

3.Басенжі - Чірков А.

4.Басенжі - Мацко Г.Л.

5.Алясканский маламут - Коваленко Г.

6.Чівава - Плис Н.

7.Лабрадор - Кириченко Д.

8.Доберман - Шаршаков А.

 

Сертифікати:

1.Шиба - Нікітіна Н. - Чемпіон України - Вітаємо!!!

2.Чорний тер"єр - Гавловський Д. - юний гранд чемпіон України - Вітаємо!!!

 

Робочі сертифікати:

1.Мальорский мастиф - Гапоненко М. - ОС"А" - Вітаємо!!!

.

20 березня 2018р

Сертифікати

1.Керн тер*єр - Куниця Г. - юний гранд чемпіон України - вітаємо!!!

2.Вольфшпіц - Шельмук С. - ВВВ - вітаємо!!!

3.Басенжі - Покуса О. - чемпіон України - вітаємо!!!

4.Басенжі - Покуса О. - ВВВ - вітаємо!!!

 

 

Готові родоводи

1.Алясканский маламут - Рябих П.

2.Керн тер*єр - Федунієва Т. / Федунієв М.

3.Лабрадор ретрівер - Бабій Є.

4.Мальтезе - Шульга Т.

5.РЧТ - Боданов І.

6Цверг шпіц(померанець) -Гайдаєнко А.

 

12 квітня 2018р

 

Готові родоводи:

1.САВ - Татаров В.(2 шт)

2.САВ - Немеровець В.

3.Тібетський мастиф - судаков Д.

4.Американська акіта - Логутенкова Інна(експортна)

5.САВ - Radu.- Coriolan Mudura(експортна)

 

Заводські приставки

1.Ільницька Т. - Victorious Babies

20 квітня 2018р

 

Готові родоводи:

1.Французький бульдог -Добрянський Валерій(2 шт.)

2.Вельш коргі пемброк - Гордєєв Руслан(2 шт)

3.Вельш коргі пемброк - Чугрєєва С.

4.Мопс - Сєлютіна Ю.

5.Німецький шпіц(померанський) - Шведун Д.

6.Бернський зененхунд - Затульська Єлізавета

7.Вольфшпіц - Wilson Chou(експорт)

17 травня 2018р

 

Сертифікати

1.САВ - Давіденко В./Марченко Б. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

2.Лабрадор ретрівер - Добранчук О. - чемпіон Украіни - вітаємо!!!

3.Американська акіта - Перегуда Н. - юний гранд чемпіон України - вітаємо!!!

4.Бігль - Сахно Е. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

5.Бігль - Сахно Е. - чемпіон України - вітаємо!!!

 

Родоводи

1.Алясканський маламут - Жуков Ю.

2.Шпиць той(померанський) - Горбань Т.

3.Тібетський мастиф - Міщенко І.

4.Алясканський маламут - Міщенко І.(2 шт)

5.Фокс тер*єр - Ющенко І/Воєводина В.

6.САВ - Фідра О.

7.САВ - Татаров В.

8.Бернський зененхунд - Литвинов Д.

9.Бернський зененхунд - Літінська М.

05 червня 2018р

 

Готові родоводи:

 1.Акіта - Мощинськи Сергій

2.Доберман - Чугреєва Аліна

3.Кавалер кінг чарльз спаніель - Горголюк О.

4.Французький бульдог - Лесьо Людмила

5.Цвергпінчер - Фабко Катерина

14 червня 2018р

 

Готові родоводи:

 1.САВ - Татаров В.

2.Вест хайленд вайт тер*єр - Тутар Поліна.

3.САВ - Кліменко І.

4.Вельш коргі пемброк - Сенюкова С.

5.Бігль - Сєдая О.

6.Бігль - Сєдая О.

7.ВЕО - Роговець Н.А.

8.Ротвейлер - Панова Л.

9.Чівава - Красіна О.

10.Алясканський маламут - Толкач В.

11.Алясканський маламут - Хворостина О.

13.Цвергшпіц - Черновська Д.

14.Лабрадор - Недільський І.

15Лабрадор - Ісайкіна А.

16.Кане корсо - Поливіна І.

 

Сертифікати

1.Ксолоіцкуінтлі - Поляченко В. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

2.Алясканський маламут - Сєдова О. - юний гранд чемпіон України - вітаємо!!!

3.Алясканський маламут - Сєдова О. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

4.Бігль - Сєдая О. - чемпіон України - вітаємо!!!

5.Доберман - Шаршаков А. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

6.САВ - Давіденко В./Марченко Б. - юний чемпіон України - вітаємо!!!

7.САВ - Фідра О. - юний гранд чемпіон України - вітаємо!!!

8.Басенжі - Покуса О. - ВВВ - вітаємо!!!

9.Басенжі - Покуса О. - чемпіон України - вітаємо!!!

25 липня 2018р

 

Готові сертифікати

1.АСТ - Кадетов С. - юний чемпіон Украіни - ВІТАЄМО !!!

2.САВ - Косяк О. - чемпіон ветеранів - ВІТАЄМО !!!(2 шт.)

3.Ксолоіцкуінтлі - Поляченко Я. - юний гранд чемпіон Украіни - ВІТАЄМО !!!

4.САВ - Фідра О. - юний гранд чемпіон Украіни - ВІТАЄМО !!!

 

Готові родоводи

1. Бігль - Бориславська А.

2. Бігль - Нечай Н.

3. Шпіц(медіум) - Ліпко О.

4. Лабрадор - Шаповал Н.

5. Лабрадор - Єник Н.

6. САВ - Тивоненко В.(2 шт)

7. САВ - Макогон І.

8. САВ - Sulyayev O./Dvinianina G.

9. Тібетський мастиф - Єгорова А.

10. Тібетський мастиф - Лисенко А.

11. Чівава - Зільберман А.

12 .Ксолоіцкуінтлі(міні) - Коваліцкая О.

13. Доберман - Перебийніс А.

14. Бульдог - Колко К.

15. Померанець - Хорошеєва Я.

16 . Французський бульдог - Лукаш О.

17. Тібетський мастиф - Макаровець О.

18. Вельш коргі пемброк - Неволько І.

19. САВ - Федоренко С. 20. Кане корсо - Чалий В.

 

Заводські приставки.

1. Venera*s Dynasty - Лисенко А.

2. from the World of Dragons - Колубай Н.

08серпня 2018р

 

 Заводські приставки.

1.ARZU BAHA - Фідра Оксана

 

Готові родоводи.

1.Померанець - Чугреєва С.

2.Доберман - Michelle Olson.

3.Тібетський мастиф - Taraku Sari Maarit.

4. Французький бульдог - John Lee.

06 вересня 2018р

 

Готові родоводи:

 1.Американська акіта - Касаткін А.

2.Ротвейлер - Черняк Д.

3.Померанець - Троян Ю.

4.Мареммо-абруцька вівчарка - Дубровін Є.

5.Французький бульдог - Гаєвська Г.

 6.Доберман - Перебийніс А.

7.Басенжі - Radojkovic Borislav 1

8.Французький бульдог - Лукаш О.(4 родоводи)

9.Вельш коргі кардіган - Купіна М.

10.Вольфшпіц - Боженко С.

11.Левретка - Гуриєлідзе З.

12.Лабрадор - Бездробинна О.

13..Французький бульдог - Закотянська А.

14.Чивава - Балінский В.

15.Чивава - Ільнитська Т.

16.Ши тцу - Хмелініна І.

17.Шиба - Кошук О.

18.Американський кокер - Юрченко Н.

19.Американський кокер - Стрига А.

20.Кане корсо - Насіковська О.

 

Чемпіонські сертифікати.

1.Вольфшпіц - Шельмук С. - Чемпіон України - вітаємо!!!

2.Померанець - Шельмук С. - Чемпіон України - вітаємо!!!

3.Вольфшпіц - Шельмук С. - Юний Чемпіон України - вітаємо!!!

4.Померанець - Шельмук С. - ВВВ - вітаємо!!!

5.РЧТ - Гавловський Д. - Юний Чемпіон України - вітаємо!!!

6.Бігль - Бойков Д. - Юний Чемпіон України - вітаємо!!!

27 вересня 2018р

 

Готові родоводи

1.Тібетський мастиф - Фоменко В.(2шт)

2.Бівер йорк - Вакулюк І.

3.Самоїд - Жуков А.

4.Ксолоіцкуінтлі - Поляченко Я.

 

Заводські приставки

1.Happy Dream Ukraine - Роговець Н.

 

Готові сертифікати

1.Бігль - Сєдая О. - ВВВ - вітаємо!!!

2.Джек рассел тер*єр - Косяк О - Чемпіон Украіни - вітаємо!!!

3.Бультер"єр мініатюра - Косяк О - Юний Чемпіон Украіни - вітаємо!!!

23 жовтня 2018р

 

Готові родоводи.

1.Н"юфаундленд - Богуцька М.

2.Різен шнауцер - Міончинська Л.

3.Німецька вівчарка - Бурлака Р.

4.Доберман - Курач Н.

5.Бордоський дог - Шатковська Н.

6.Бівер йорк тер"єр - Тітаренко Л.

06 листопада 2018р

 

Готові сертифікати:

1.Вельш коргі пемброк - Купіна М. - ВВВ - вітаємо !!!

2.Вельш коргі пемброк - Купіна М. - Чемпіон України - вітаємо !!!

3.Хіллер - Купіна М. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

4.АСТ - Кадетов С. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

5.Мексиканська гола(міні) - Коваліцька О. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

6.Джек рассел тер*єр - Косяк О. - Чемпіон України - вітаємо !!!

7.Мексиканська гола(стандарт) - Поляченко Я. - Чемпіон України - вітаємо !!!

8.Тібетський мастиф - Лисенко А. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

9.Тібетський мастиф - Єгорова А. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

10.Бернський зененхунд - Литвинов Д. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

11.Нюфаундленд - Мощинська О. - Супер Гранд Чемпіон України - вітаємо !!!

12.Бультер*єр міні - Бєлькова В./Косяк О. - Юний Чемпіон України - вітаємо !!!

13.Цвергшнауцер - Зозовський Є. - Купіна М. - Чемпіон України - вітаємо !!!

 

Готові родоводи:

1.Австралійський хілер - Купіна М.

2.Бігль - Піх В.

3.Лабрадор - Онищенко В.

4.САВ - Коваленко Т.

5.Акіта - Ширшов В.

6.Американська акіта - Болозович О.

7.Бішон фріз - Крамська І.

8.Бульдог - Гуцало Д.

9.Джек рассел тер*єр - Лукашевська Л.

10.Джек рассел тер*єр - Мірошниченко В.

11.Доберман - Черкасова О.

12.Доберман - Ступницький А.

13.Французький бульдог - Серьодкіна О.

14.Померанець - Якуніна Л.(2 штуки)

15 листопада 2018р

 

Чемпіонськи сертифікати:

1.Ксолоіцкуінтлі (стандарт) - Поляченко Я. - Чемпіон КСУ - вітаємо!!!

2.Ксолоіцкуінтлі (стандарт) - Поляченко Я. - Чемпіон України - вітаємо!!!

3.Доберман - Беспалова В./Марченко Б. - Чемпіон України - вітаємо!!!

 

Готові родоводи:

1.САВ - Тивоненко В.(3 шт)

2.САВ - Насіковський О.

3.САВ - Калугін А.Н.(експорт)

4.Мальтезе - Ковтун Л.

21 грудня 2018р

 

Готові сертифікати.

1.САВ - Фідра О. - ЮЧУ - ВІТАЄМО!!!

 

Заводські приставки.

1.Stabil*nyy Uspekh - Фабко К.

2.La Boheme Dream - Бориславська А.

 

Готові родоводи.

1.Кане корсо - Сауткіна Н.

2.Бігль - Троцька В.

3.Вест хайленд вайт тер*єр - Легостаєва А.

4.Вольфшпіц - Волинко Є.

5. Йорк. тер*єр - Богдашева М. 6.

Лабрадор - Пасіка Г.

7.САВ - Герасименко Д.

8.САВ - Тетерук О.

9.САВ - Качинський Б.

10.Басенжі - Покуса О.

11.Чівава - Довгаль І.

12.Шелті - Трібіцина О.

gallery/333